Polecamy także:

Tonershop - tonery, tusze do drukarek, etykiety
E-identyfikacja.pl - rozwišzania automatycznej identyfikacji
Systemy sieciowe, technologie sieciowe
Drukarki kodów kreskowych

drukarki kodów kreskowych, dukarki termiczne, drukarki termotransferowe, drukarki termiczne, kody paskowe, kody kreskowePrzy przygotowywaniu etykiet, oznaczeń potrzebujemy drukarek między innymi takich do drukowania kodów kreskowych.Rozróżniamy drukarki kodów kreskowych: termatransferowe, które drukują oznaczenia na wyroby gotowe, na produkty zbiorowe oraz oznaczeń ostrzegawczych i informacyjnych. Drukarki termotransferowe to pewność wysokiej jakości nadruków, zarówno na etykietach papierowych , jak i foliowych. Drukarki te drukują także na tekturze i na wszywkach tekstylnych, używanych do oznakowania odzieży. Drukarki te posiadają ponadto polskie oprogramowanie, które pozwala na szybkie przygotowanie etykiet z użyciem grafik, kodów kreskowych, tekstów.
Przykładem drukarki termotransferowej jest drukarka CLP 2001, która jest drukarką uniwersalną, drukującą na wszystkich wspomnianych wyżej materiałach. Drukarka ta jest niezawodna, tania i trwała, co czyni ją doskonałym produktem, cieszącym się dużą popularnością wśród klientów. Drukarka ta to także wyjątkowo prosta obsługa. Polskojęzyczne oprogramowanie Windows pozwala na szybkie, poprawne i sprawne przygotowanie wzorów nadruków.
Drugim typem drukarek są drukarki termiczne. Ich atutami są niskie koszty eksploatacji, dobra jakość wydruku oraz trwałość. Urządzenia te są przeznaczone przede wszystkim do drukowania etykiet na opakowaniach jednostkowych i zbiorczych, ale również do drukowania etykiet adresowych, transportowych i kodów kreskowych. Pomocne jest także polskie oprogramowanie drukarek, dzięki czemu drukowanie jest szybkie i wyjątkowo łatwe.
Przykładem drukarki termicznej jest model CLP 1001 marki CITIZEN. CLP 1001 to przede wszystkim niezawodna konstrukcja, szybkość pracy i niskie koszty eksploatacji. Drukarka posiada ciekłokrystaliczny wyświetlacz, który zapewnia łatwą i szybką konfigurację drukarki.Dobre opinie posiadają także drukarki Zebra .